Jeśli się tu znalazłeś, to z pewnością łączy nas wspólna pasja jaką jest hodowla mrówek. Kiedy my rozpoczynaliśmy swoją przygodę napotkaliśmy sporo trudności by skompletować odpowiednie wyposażenie dla naszych mrówek. Właśnie wtedy zrodził się pomysł aby stworzyć sklep z mrówkami, który ułatwi rozpoczęcie hodowli mrówek innym pasjonatom.

 

W naszym sklepie znajdziesz przede wszystkim jedną z najbogatszych ofert formikarium dla mrówek,różnorodne gatunki mrówek na sprzedaż oraz akcesoria które ułatwią domową hodowlę mrówek.

 

Zacznijmy jednak od formikarium. Zastanawiałeś się gdzie kupić formikarium, to właśnie znalazłeś odpowiedź, W naszej ofercie znajdziesz formikarium korkowe, formikarium akrylowe, formikarium gipsowe, formikarium ziemne, duże formikarium dla mrówek, ale też mini formikarium. Wybór odpowiedniego domku dla mrówek, zależy od Ciebie i od rodzaju mrówek jakie zamierzasz, bądź już hodujesz. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę jaką jest hodowla mrówek w domu to u nas kupisz formikarium z mrówkami.

 

Przejdźmy zatem do najważniejszego tematu jakim są gatunki mrówek. W naszym sklepie możesz zapoznać się i wybrać najbardziej dla Ciebie odpowiedni gatunek mrówki. Posiadamy mrówki z naszego kraju ale również mrówki z zagranicy. Mamy mrówki z Hiszpanii, mrówki z Węgier i inne mrówki egzotyczne. Jeśli nie wiesz który gatunek mrówek będzie dla Ciebie najlepszy wystarczy, że do nasz napiszesz, chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy Ci jakie formikarium będzie dobre dla danego gatunku mrówek.

 

Przechodzimy do ostatniej kategorii w naszym sklepie. Akcesoria dla mrówek. Mamy te najbardziej podstawowe, które każdy hodowca mrówek powinien posiadać czyli pokarm ( mieszanka nasion, miód, suszona krew dla mrówek), kolorowy piasek do formikarium, żwirek do formikarium, różnego rodzaju poidełka do formikarium i podstawki do karmienia mrówek. Posiadamy także w ofercie ozdoby do formikarium, które z całą pewnością nadadzą mu niepowtarzalnego wyglądu. Istotną rzeczą jest ogrzewanie formikarium, dlatego u nas znajdziesz aż trzy produkty z tej kategorii. Mata grzewcza do formikarium to jedna z nich i co najważniejsze u nas dostępna w dwóch rozmiarach, dlatego hodowcy mający małe formikarium dla mrówek, jak i właściciele dużego formikarium wybiorą coś dla siebie.

 

A więc do dzieła! Farma mrówek w Twoim domu nigdy nie była tak prosta do założenia. Właśnie znalazłeś sklep z mrówkami w którym znajdziesz prawie wszystko by spełnić marzenie jakim jest hodowla mrówek w domu.